Dystrybutor HC 66L POU

Nowoczesny wygląd dystrybutora pozwala na doskonałe wkomponowanie się do różnego rodzaju wnętrz. To eleganckie urządzenie serwuje zawsze na Państwa życzenie świeżą schłodzoną lub gorącą, a nawet gazowaną wodę.

SW KUBUŚ - WODA W GALONACH
SW KUBUŚ - WODA W GALONACH

Stosujemy wysokiej klasy zestaw filtrujący oraz zabezpieczenie antybakteryjne dla wody.

Urządzenie to jest podłączone do sieci wodnej, skąd pobiera wodę i przy pomocą zaawansowanych filtrów oczyszcza wodę z toksycznych substancji.

SW KUBUŚ - WODA W GALONACH

 • ZALETY
 • Nasze dystrybutory idealnie nadają się do firm, biur, szkół oraz do domów. Dystrybutor wody to świetne i funkcjonalne rozwiązanie w każdej firmie lub innej instytucji. Szybka, wygodna i komfortowa obsługa to podstawowe zalety dystrybutora wody. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

SW KUBUŚ - WODA W GALONACH

 • OBSŁUGA TECHNICZNA
 • Instalacja u Klienta. Jeśli zdecydowałeś się korzystać z systemu dystrybucji wody z sieci, już podczas pierwszej wizyty nasz przeszkolony pracownik zainstaluje dystrybutor wody i sprawdzi jego funkcjonowanie. Otrzymasz również ważne informacje dotyczące działania i obsługi urządzeń.
 • Przegląd techniczny. Dystrybutory wody, z których korzystają Klienci pozostają pod stałą i bezpłatną opieką naszych specjalistów ds. serwisu. Na miejscu u Klienta przeprowadzą ewentualne naprawy.

Więcej informacji uzyskają Państwo telefonicznie bądź wysyłając zapytanie za pomocą formularza kontaktowego.

Formularz kontaktowy

Gwarantujemy uczciwość, terminowość oraz wysoką jakość wykonywanych usług przy jednoczesnym zachowaniu konkurencyjnych cen.
Zachęcamy do współpracy!

SW KUBUŚ - WODA W GALONACH

PREZENT ZA POLECENIE

Za efektywne polecenie nas nowemu klientowi otrzymasz nagrodę od naszej firmy. Sam wybierasz jaka nagroda bardziej cię satysfakcjonuje.

 • WODA
  Dwie butle wody Źródło Żywiec (18,9 l)...
 • SYROP
  ...lub syrop HERBAPOL MAX 5 l z dozownikiem

Zapewniamy transport i obsługę techniczną.

Zawsze na czas dostarczymy zamówienie do Twojego domu, biura lub firmy a nasz przeszkolony pracownik zainstaluje dystrybutor wody i sprawdzi jego funkcjonowanie. Otrzymasz również ważne informacje dotyczące działania i obsługi urządzeń.

EKSPRESOWA DOSTAWA DO 24 GODZIN