Dystrybutor HC 66L

Nowoczesny wygląd dystrybutora pozwala na doskonałe wkomponowanie się do różnego rodzaju wnętrz. To eleganckie urządzenie serwuje zawsze na Państwa życzenie świeżą schłodzoną lub gorącą, a nawet gazowaną wodę.

SW KUBUŚ - WODA W GALONACH
SW KUBUŚ - WODA W GALONACH

FIRMA SW-KUBUŚ - SŁAWOMIR WENCEL OFERUJE PAŃSTWU WIELE RODZAJÓW WODY ŹRÓDLANEJ W GALONACH.

W ZAKRES NASZYCH USŁUG WCHODZĄ:

SW KUBUŚ - WODA W GALONACH

 • TRANSPORT
 • Dostawa do domu i biura klienta. Oferujemy Państwu wodę źródlaną wraz z urządzeniami do jej dozowania z dostawą do domu i biura. Nasz system sprzedaży polega na dostarczaniu wody źródlanej bezpośrednio do domu lub firmy. Korzystając z naszych usług nie muszą Państwo dźwigać zakupionej wody. Nasi pracownicy przywiozą i postawią na miejsce wskazane przez Państwa pełny pojemnik i zabiorą pusty. W ten sposób mają Państwo dostęp do źródła zdrowia codziennie i bez wysiłku. System ten funkcjonuje już od kilku lat w wielu miastach i został przyjęty z wielkim zadowoleniem. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu korzystamy ze sprawdzonych rozwiązań, które gwarantują elastyczność, ciągłość dostaw i szybką reakcję na potrzeby naszych Klientów.

SW KUBUŚ - WODA W GALONACH

 • OBSŁUGA TECHNICZNA
 • Instalacja u Klienta. Jeśli zdecydowałeś się korzystać z systemu dostaw wody źródlanej, już podczas pierwszej wizyty nasz przeszkolony pracownik zainstaluje dystrybutor wody i sprawdzi jego funkcjonowanie. Otrzymasz również ważne informacje dotyczące działania i obsługi urządzeń.
 • Przegląd techniczny. Dystrybutory wody, z których korzystają Klienci pozostają pod stałą i bezpłatną opieką naszych specjalistów ds. serwisu. Na miejscu u Klienta przeprowadzą ewentualne naprawy.

Więcej informacji uzyskają Państwo telefonicznie bądź wysyłając zapytanie za pomocą formularza kontaktowego.

Formularz kontaktowy

Gwarantujemy uczciwość, terminowość oraz wysoką jakość wykonywanych usług przy jednoczesnym zachowaniu konkurencyjnych cen.
Zachęcamy do współpracy!

SW KUBUŚ - WODA W GALONACH

PREZENT ZA POLECENIE

Za efektywne polecenie nas nowemu klientowi otrzymasz nagrodę od naszej firmy. Sam wybierasz jaka nagroda bardziej cię satysfakcjonuje.

 • WODA
  Dwie butle wody Źródło Żywiec (18,9 l)...
 • SYROP
  ...lub syrop HERBAPOL MAX 5 l z dozownikiem

Zapewniamy transport i obsługę techniczną.

Zawsze na czas dostarczymy zamówienie do Twojego domu, biura lub firmy a nasz przeszkolony pracownik zainstaluje dystrybutor wody i sprawdzi jego funkcjonowanie. Otrzymasz również ważne informacje dotyczące działania i obsługi urządzeń.

EKSPRESOWA DOSTAWA DO 24 GODZIN